Lang_en
Lang_pl
logoutZaloguj/Zarejestruj
Moje konto
 

Google Map
resize
O 
Crawley (Londyn)GB

Lotnisko Gatwick

 
Autor informacji : art
Data utworzenia informacji : 31-03-2011 19:49:16
pdf

Jak dojechać z Gatwick do Londynu?

Autobusy National Express Airport

National Express Airport jest to firma autobusowa łącząca lotniska w Wielkiej Brytanii z głównymi miastami. Autobusy podstawiane są przy dwóch głównych przystankach autobusowych na lotnisku Gatwick oraz przy terminalu nr 4. Bilety możemy zakupić w automatach lub u kierowców. Podróż do centrum Londynu zajmuje ok 1,5 godziny.

Pociągi Gatwick Express

Gatwick Express oferuje szybkie, bezpośrednie połączenie lotniska Gatwick z centrum Londynu. Podróż trwa ok 30 minut (jedynie w niedziele wydłuża się do 35), a pociągi nie zatrzymują się na żadnej innej stacji. Każdy z pociągów posiada klimatyzowane wagony, duże przestrzenie na bagaże oraz specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych. Bilety można nabyć w automatach lub w wydzielonych kasach na stacjach Gatwick i Victoria Station. Pociągi Gatwick Express to najszybszy sposób dotarcia do centrum.

Pociągi Southern

Pociągi Souther łączą lotnisko Gatwick ze stacją Victoria London. Nie są tak szybkie jak Gatwick Express, jednak zatrzymują się na stacjach pośrednich, dzięki czemu nie musimy jechać, aż do centrum Londynu. Niewątpliwą zaletą pociągów Southern są ceny biletów oraz częstotliwość kursów pociągów (co 15 minut). Bilety można nabywać na każdej stacji obsługującej linie Southern.

Źródło informacji : http://www.londontransport.info/

cords

Współrzędne:
Szerokość : 51.1603
Długość : -0.1755

Zapraszamy do uzupełnienia opisu